Základní informace

Vzdělávací plán

curriculumHouslové kurzy v Litomyšli nabízí jednu z nejintenzivnějších mistrovských tříd vůbec. Každý student získá:

Šest individuálních lekcí v délce 60 minut pro každého účastníka s prof. Milanem Vítkem, Mortenem Zeuthenem a Toke Møldrupem, dva večerní mistrovské kurzy pro houslisty s prof. Zeuthenem, respektive Møldrupem, a také možnost předvést studijní repertoár na několika z osmi veřejných koncertů v Litomyšli a městech v celém regionu. Prof. Vítek bude po celou dobu mistrovské třídy rezidentem a prof. Zeuthen a Møldrup během prvního, resp. druhého týdne mistrovské třídy.

Na konci prvního týdne se ve Smetanově domě uskuteční zahajovací koncert, na kterém vystoupí interpreti vybraní vyučujícími. Během třetího týdne bude výuka probíhat v otevřené třídě jako generální zkouška na závěrečné veřejné koncerty za účasti všech účastníků. V závěrečném týdnu mistrovské třídy proběhne šest veřejných koncertů, na nichž každý z jednotlivých účastníků přednese alespoň jednu ze skladeb, které studoval během mistrovské třídy.

Doprava

pivovarÚčastníci si musí naplánovat příjezd na pražské letiště v neděli 24. července nejpozději do 15:00, pokud chtějí využít bezplatný autobus do Litomyšle objednaný Mezinárodním mistrovským smyčcovým kurzem. Autobus odjede z letiště do Litomyšle, jakmile budou všichni, kteří mají dorazit do 15:00.

Zpáteční cesta na pražské letiště se uskuteční rovněž objednaným autobusem, který vyjede z Litomyšle v neděli 14. srpna brzy ráno. Účastníci by si měli rezervovat odletové lety nejdříve v 11 hodin pro odlety do Evropy a ve 12 hodin pro odlety do Spojených států a dalších kontinentů.

Účastníci, kteří si rezervují letenky nebo jinou dopravu s příletem později než 24. července v 15:00 hodin nebo s odletem dříve než 14. srpna v 11:00 hodin, si musí dopravu do Litomyšle nebo z Litomyšle naplánovat a zaplatit sami.


Poplatky

• Včasná registrace 1 700 eur pro aktivní účastníky při registraci do 15. dubna 2023.
• 2 200 eur pro aktivní účastníky při registraci do 1. května 2023.

Poplatky zahrnují: Lekce, čas na zkoušku s korepetitorem a veškerou společnou autobusovou dopravu. Po zaplacení jsou všechny poplatky nevratné, kromě případů, kdy mezinárodní cestovní omezení Covid-19 zahrnuje povinnou karanténu v České republice po příjezdu. V takovém případě studenti obdrží plnou náhradu s výjimkou poplatku za přihlášku.

Studentům se důrazně doporučuje, aby si ihned po přihlášení sjednali pojištění storna cesty a získali zpět peníze, pokud jim nemoc nebo jiné okolnosti znemožní účast na mistrovské třídě po přihlášení.

Klikněte zde pro informace o ubytování a stravování.

Postup online žádosti

ubytovaniŽadatelé musí odeslat vyplněnou online přihlášku (nejprve si pozorně přečtěte pokyny na webové stránce přihlášky).

Po vyplnění registračního formuláře provedeného pomocí kreditní karty přes zabezpečenou webovou stránku Paypal je splatný nevratný poplatek 50 Euro. Vezměte prosím na vědomí, že odeslání přihlášky nebude dokončeno, dokud nebude tato platba potvrzena.

Studenti mohou změnit repertoár odeslaný online zasláním e-mailu řediteli komunikace nejpozději jeden měsíc před začátkem mistrovské třídy. Po této době nebudou změny studijního repertoáru povoleny, pokud to neschválí korepetitor.

Nedávný videozáznam o délce cca. 15 min. hrací čas s pohybem pro sólové housle od Bacha nebo Paganiniho Caprice a rychlým pohybem z koncertu nebo sonáty musí být zveřejněn na YouTube (možnost úplného nastavení ochrany osobních údajů) s odkazem (y) zadanými do online formuláře žádosti. Žadatelé jsou povinni zaslat video, pokud nejsou:

• Účastníci mistrovských kurzů z předchozích let.

Všichni žadatelé musí předložit narativní biografii nastiňující studia, úspěchy a seznam repertoáru, předloženou ve formátu MS Word nebo PDF, stejně jako fotografii hlavy JPG pomocí online přihlášky. Fotografie hlavy nemusí být profesionálně zhotoveny, ale pouze žadatelem (žádné skupinové snímky s žadatelem).

Termíny přihlášek

Všichni potenciální studenti a pasivní účastníci musí zaslat kompletně vyplněnou online přihlášku a další materiály do 1. března, aby získali slevu 500 eur za včasnou registraci, a nejpozději do 1. května 2023.

Žadatelé se vyzývají, aby se přihlásili včas, protože jsou přijímáni kvalifikovaní studenti. na principu kdo dřív přijde, je dřív na řadě. Jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje, kterých je k dispozici omezený počet, budou rovněž přiděleny podle pořadí, kdy dřív přijde.

Úspěšní žadatelé budou o stavu své účasti informováni písemně e-mailem do dvou až tří týdnů po uzávěrkách přihlášek.

Uchazeči musí do týdne od obdržení oznámení o přijetí zaplatit školné ve výši 500 EUR. Konečná platba všech zbývajících poplatků je splatná 1. června 2023.

Všechny platby jsou nevratné a musí být převedeny v eurech bez bankovních poplatků na adresu:

String Master Class Milan Vitek
Bankovní účet 194659937 - Kód banky: 0300
Název banky:
ČSOB a.s.
http://www.csob.cz
Havlíčkova 1118
57001 Litomyšl
Czech Republic
SWIFT CODE CEKOCZPP
IBAN: CZ67 0300 0000 0001 9465 9937


Platba musí být provedena bankovním převodem 9937 Master Class nemůže zpracovat kreditní kartu nebo jiné formy platby.

Pokud obdržíme vaši platbu s odečtením převodních nebo jiných bankovních poplatků, budete o zůstatku vaší platby e-mailem před Master Class. Aby vám nevznikly další poplatky za převod, můžete rozdíl mezi převodem a plným poplatkem uhradit v hotovosti (Eura), splatnou v kanceláři Master Class, při příjezdu do Litomyšle.

Studenti, kteří se chtějí vyhnout vícenásobným poplatkům za bankovní převod, mohou uhradit celou částku školného do termínů vkladů. Pokud si přejete uhradit celou dlužnou částku jednou platbou, kontaktujte prosím Janu Tmejovou emailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , aby Vám mohla zaslat fakturu.

Studenti, kteří nedodrží termín platby, mohou přijít o místo jako účastníci kurzu. Důrazně se doporučuje, aby žadatelé uzavřeli cestovní pojištění pokrývající jejich poplatky současně s uhrazením zálohy nebo plné platby pro případ, že by jim nemoc nebo úraz zabránily v účasti na master class po zaplacení poplatků.

Máte-li dotazy týkající se Master Class, podívejte se nejprve na stránku s často kladenými dotazy na webu . Pokud tam nenajdete odpověď na své otázky, neváhejte kontaktovat ředitelku komunikace Janu Tmejovou: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Uložit
Nastavit
Používáme cookies, abychom vám zajistili co nejlepší zážitek z našeho webu. Pokud odmítnete používání souborů cookie, nedokážeme garantovat bechybnou funkci webu.
Povolit vše
Zakázat vše
Analytics
Nástroje používané k analýze dat k měření efektivity webových stránek a k pochopení toho, jak fungují.
Google Analytics
Povolit
Zakázat
Neccessary
Detects user behavior and optimizes site traffic
Smartlook.com
Povolit
Zakázat